TC VFB, Turboşarj Aktüatör Kalibrasyon Makinası

  • TC VFB, Turbocharger Vane Flow Bench                                                                                                                                                                                                    Turboşarj aktüatör kalibrasyon makinası 

2011 yılında TÜBİTAK Desteği ile Ar&Ge çalışmalarına başladığımız proje sonunda ürettiğimiz bu cihazın 2013 yılında Avrupa’da tanıtımı yapılmıştır. Firmamız tarafından geliştirilen Avrupa’da ve Türkiye’de hava akış yöntemi ile Değişken Geometrili turboşarjların kalibrasyonunu yapabilen ilk cihazdır. Turboşarj revizyon bilgimiz, atölye uygulamalarındaki tecrübemiz ve mühendislik becerilerimiz ile geliştirilmiştir. Bu öncü cihazı Türkiye’de geliştirip üretiyor olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Bu cihaz ile turboşarj üreticisi firmaların değişken geometrili turboşarjların tamiri/revizyonu ile ilgili haklı endişeleri giderilmiştir. Bu sayede özellikle değişken geometrili turboşarjlarda tamir/revizyon sonrası basınç/çekiş düşüklüğü problemi yaşanmamaktadır.

Turboşarj tamir atölyeleri için 2 farklı ebatta üretilmektedir.

Turbo Tamiri ve Revizyon PYM OTOMOTİV

Telefon: 0530 644 55 20

Telefon: 0216 455 46 36

Adres: Şerifali, Serdivan Sokaği No:31-1, 34775 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul