Hakkımızda

PYM Otomotiv

Mühendislik altyapımız, uluslararası kurumsal firma tecrübemiz, bilimsel çalışmaya ve gelişmeye öncelik veren anlayışımız ile yüksek kalitede revizyon hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Bu amaçla yaptığımız Ar&Ge çalışmaları ve TÜBİTAK destekli projelerimiz ile geliştirip üretimini yaptığımız cihazlarımız tüm Avrupada ve ülkemizde kullanılmaktadır. Ürettiğimiz cihazlarımız ile gerçekleştirdiğimiz revizyonlar, tüm aşamaları ile elektronik ortamda kaydedilerek takip edilmekte, gerektiğinde geri besleme yapılarak revizyon prosesimiz ile ilgili iyileştirmeler yapılmaktadır. Bu özelliklerimiz itibariyle Türkiye’nin ilk ve tek firmasıyız.

2008 yılında turboşarj revizyonu ile başladığımız çalışmalarımız, genişleyerek devam etmekte, Servisimizde turboşarj revizyonu, DPF temizliği, otomatik şanzıman revizyonu hizmeti verilmektedir.

Bunun yanında TC VFB Flow Bench – Turboşarj aktüatör kalibrasyon makinası, DPF-R - Dizel partikül filtresi temizleme cihazı, TC WB - Yüksek Basınçlı yıkama kabini üretimi yapmaktayız.