PYM Dumanlı Kaçak Test Cihazı

PYM Dumanlı Kaçak Test Cihazı

Araç servislerine büyük bir fırsat sunuyoruz: PYM Dumanlı Kaçak Test Cihazı. Araçlarınızın bakımını daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için bu cihazı kullanarak işlemlerinizi hızlandırabilir ve daha verimli bir hale getirebilirsiniz.

 

Dumanlı Kaçak Test Cihazı

Modlar: Hava ve Duman

Özellikler: Hava pompası veya hava kompresörüne gerek yok, ayarlanabilir düğme, basınç göstergesi, aşırı sıcaklıkta kapanma, 12V araç aküsü ile çalışma.

Kullanımı: 20ml yağ ekleyin, boruyu açın, kapakçıkları boruya takın, cihazı aküye bağlayın ve çalıştırın. Hava modu ile basınç kontrolü, duman modu ile hızlıca kaçak tespiti yapın.

Testler: Emme sistemi, egzoz sistemleri, soğutma sistemi, karter sistemi, sızdırmazlık testi, yakıt tankı sistemi, turbo sistem testi.

Paket İçeriği: Ana ünite, güç kablosu, hortum, boru, konik, bağlantı ve evap adaptör, valf anahtarı, tıkaç, kanca, yağ şişesi, kullanım kılavuzu ( 1 er adet)

 

Şimdi harika bir haber! PYM Dumanlı Kaçak Test Cihazı, lansman fiyatıyla sadece 8.400 TL (KDV Dahil). Bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz.

Daha fazla bilgi almak  için lütfen bizi arayın: 0535 360 75 27

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.