DCT Kavrama ve Volan

PYM REVİZYON ATÖLYESİ İLE HİZMETİNİZDEYİZ 

DCT Otomatik şanzıman aracınızın en ekonomik ve pratik şekilde bakım ve tamirini yapıyoruz.

Ekonomik fiyatlara otomatik DCT Şanzıman Kavrama ve Volan değişimi

Kavrama ve Volan değişimi - 2008' den Bu Yana

Aracınızla İlgili tüm DCT Şanzıman çözümleri için Profesyonel Servis Noktası PYM'ye Gelin.

PYM Otomotiv tüm DCT Şanzıman Kavrama ve Volan değişimi işlemlerinizi tecrübeli ustalar ile yapar. Şanzımanlar bilgi birikimi ve ustalık gerektiren parçalardır. 

Aradığınız Ustalık Bizde...

 

 Volan Arızası Nasıl Anlaşılır?

Sabit volanlarda araç boşta çalışırken titreme hala devam ediyorsa bunun nedeni büyük oranda volandır. Yaylı volanlarda ise ayak gazdan çekildiğinde silkeleme tabir edilen etki oluşuyorsa volan yaylarında sorun var demektir. DCT geri vites vuruntu, DCT vites geçişlerinde ve/veya gaza basınca ya da ı  ısınınca vuruntu, ses, titreme, silkeleme gibi sarsıntılı ve sesli vites geçiş sorunları şikayetleri ile gelen müşterilerimize, İstanbul Anadolu Yakası  Ataşehir, Şerifali'de, DCT Otomatik Şanzıman Tamiri, Mekanik Bakım & Onarım Servis hizmeti vermekteyiz. 0535 360 75 27 numaralı  telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Kavrama ve Volan değişimi - 15 Yıllık Tecrübe

 

PYM Otomotivde DCT Şanzıman Kavrama ve Volan arıza tespiti uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Ücretsiz arıza tespiti ve aynı gün DCT Kavrama ve Volan değişimi için lütfen randevu alın. DSG Şanzıman Kavrama ve Volan değişimi için profesyonel hizmet olanaklarından yararlanın. Garantili Kavrama ve Volan değişimi için iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz bakım ve onarım ihtiyaçlarınıza çözümler Sunar. Orjinal Yedek Parçalar ile Volkswagen aracınız, performans ve sağlamlığını uzun yıllar korusun.

vozmen@pym.com.tr 

 

                DCT Kavrama ve Volan değişimi PYM'de PAHALI BİR İŞLEM DEĞİLDİR. SERVİSLERİN YÜKSEK FİYATLARLA YAPTIĞI İŞLEMLERİ BİZ GARANTİLİ BİR ŞEKİLDE ÇOK DAHA UYGUN FİYATA YAPIYORUZ. BİZİ ARAYIN, ARACINIZIN DCT Kavrama ve Volan değişimi sorununu GİDERELİM.

 En Ucuz Maliyette Otomatik Şanzıman Kavrama ve Volan değişimi Hizmeti Sunmaktayız

 DCT Şanzıman Kavrama ve Volanı  ekonomik fiyatlara değiştiriyoruz. 

 

Önceliğimiz Kalite ve Güven

Aracınızla İlgili Tüm Temel Bakım Hizmetleri için Doğru Adres

Picanto, Rio, Ceed, Sportage, Sorento, Kona.Elantra, Tucson, Accent Blue bakım & onarım ve DCT Kavrama ve Volan değişimi

Ümraniye, Çekmeköy, Ataşehir, Maltepe bölgelerinden kolay ulaşım

Hyundai ve Kia araçlarınıza Özel Servis

Kaliteli ve Güler yüzlü Hizmet

İhtiyacınız Olan Hizmetler için Arayın ve Randevu Alın.

vozmen@pym.com.tr

0535 360 75 27